Misja i cele

Motto firmy:  

"Wspólny sukces oparty
na partnerstwie i zaufaniu"


MISJA FIRMY

Naszym nadrzędnym celem jest: Indywidualne podejście oraz zaspokajanie potrzeb naszych Klientów poprzez profesjonalną i kompleksową obsługę. Podstawą naszej działalności jest pomoc przedsiębiorstwom oraz innym podmiotom w podejmowaniu kluczowych i zgodnych z obowiązującymi regulacjami prawnymi decyzji gospodarczych.

W obecnej sytuacji rynkowej, gdzie wiedza, determinacja i aktualna informacja stały się podstawą skutecznego zarządzania – my stawiamy na rzetelność i najwyższą jakość usług. Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę i kompetencje, aby być dla Państwa wiarygodnym partnerem w biznesie.

Nasi specjaliści są zawsze gotowi do pomocy.

WIZJA FIRMY

Silna merytorycznie i kapitałowo, dynamicznie się rozwijająca firma mająca ugruntowaną pozycję na rynku. Zdolna do podejmowania coraz większych przedsięwzięć zarówno w kraju jak i na rynkach Unii Europejskiej.
EuroCertus jest firmą o nienagannej reputacji i etyce. W swojej strategii kieruje się społeczną odpowiedzialnością biznesu, dobrowolnie uwzględniając w podejmowanych działaniach interesy swoich Klientów oraz współpracowników.

NASZE CELE

Cele nadrzędne Indywidualne podejście i zaspokajanie potrzeb naszych Klientów poprzez profesjonalną i kompleksową obsługę. Dynamiczny rozwój i zdobycie wiodącej pozycji na rynku.

Jakość

Świadczymy usługi specjalistyczne na takim poziomie jakości, by w pełni satysfakcjonowały naszych Klientów.

Wiarygodność

Dotrzymujemy obietnic, wszystkie nasze zapewnienia i działania gwarantują, że jesteśmy rzetelnym i wiarygodnym partnerem na którym można polegać.

Etyka

Wartością dla nas bardzo istotną jest bezwzględny brak tolerancji dla jakichkolwiek nieetycznych i niezgodnych z prawem zachowań. Nasi Klienci oraz współpracownicy mają prawo oczekiwać od EuroCertus Polska najwyższych standardów etyki biznesu.

Odpowiedzialność

Ponosimy odpowiedzialność za nasze działania i czynności. Jesteśmy gotowi odpowiadać za nasze błędy i uczyć się na nich.

Zaufanie

Pielęgnujemy partnerski, otwarty i uczciwy styl w kontaktach z naszymi Klientami i współpracownikami. Darzymy się z wzajemnym szacunkiem i zaufaniem.

Rozwój

Dynamiczny i długofalowy rozwój firmy poprzez włączenie wszystkich współpracowników w ciągłe doskonalenie organizacji. Specjalistyczna i dobrze wykształcona kadra wiążąca możliwości awansu zawodowego z rozwojem firmy.